Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів - Показать сообщение отдельно - Дрогобицький район "Звужуємо коло"
Показать сообщение отдельно
Старый 10.07.2007, 10:44   #13
Живу я тут
  
 
Аватар для Kolodun
 
Регистрация: 19.10.2006
Адрес: Україна, Львівська обл., м. Дрогобич
Сообщений: 112
Поблагодарил(а) : 32
Поблагодарили 17 раз(а) в 13 сообщениях
Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: Дрогобицький район "Звужуємо коло" ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от Andriyko Посмотреть сообщение
Скыльки на ринку не був а живого МОТИЛЯ я там не бачив тыльки трубочник.
Або рідко буваєш, або запізно приходиш.

Цитата:
Сообщение от Andriyko Посмотреть сообщение
Препарат дуже корисний наприклад для дезинфекції нових риб чи живого корму, якщо є можливість запитати скільки б він в них коштував був би дуже вдячний...
Моя тобі порада - візми морожений корм і оминеш багато проблем, тим більше, що морожений буває не тільки трубочник чи мотиль, а й та ж артемія, циклоп, дафнія і т.д. та й проблема дезинфікувати його відпаде. Риби заморозку їдять не гірше за живий корм, у мене налітають як скажені і, не дивлячись, що порції я кидаю, скажемо так, солідні, тільки дещо попадає на грунт, але відразу ж підбирається сомами та анцитрусами. Попробуй, не сподобається відмовишся.
Ящо все ж цікавить питання дезинфекціїї подивись тутм - http://aquaforum.kiev.ua/forum/showthread.php?t=9418 або ще пошукай на форумі.
Коли буду в Бориславі попитаю щодо того препарарату.

Цитата:
Сообщение от Andriyko Посмотреть сообщение
Можна взнати для чого тобі вологозахисні патрони - в мене все життя стояли звичайні і ще ні одну рибу током не вбило. Якщо так потрібно захист від вологи можна на лампу термоусадку натягнути - ось і вологостійке виконання...
Я не сперечаюсь, варіантів як це організувати багато, але я ж кажу для мене вологозахисні патрони свого роду панацея, є ж таке в людини, що хочу саме так, а не інакше, тим більше, як на мене ІМНО, вони дуже практичні у використанні. Прошу мене не переконувати, свого часу перечитав купу літератури, «перерив» увесь форум, говорив з багатьма на цю тему і сформував своє бачення знаючи всі плюси і мінуси, , навіть Іван Михайлович пробував мене відговорити скинувши вчора в приват ссилочку, а я все хочу їх рідних. От такі то пироги.


Последний раз редактировалось Kolodun; 10.07.2007 в 12:03.. Причина: Добавлення інформації
Kolodun поза форумом   Ответить с цитированием