Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів

Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів (https://www.aquaforum.ua/index.php)
-   Львівський клуб акваріумістів (https://www.aquaforum.ua/forumdisplay.php?f=316)
-   -   Львівський форум акваріумістів (https://www.aquaforum.ua/showthread.php?t=16921)

Охват Марьян 08.02.2008 18:30

Ответ: Львівський форум акваріумістів
 
Цитата:

Для себя на львовском сайте я ничего не нашел (к сожалению)
Що Ви хотіли знайти на регіональному ресурсі :confused: в мене і в думці не було боротися з Українським Форумом акваріумістів.
Цитата:

Распространение подобной информации хоть и запрещено правилами данного форума
:confused: ? ? ?

Олександр Бешлега 08.02.2008 19:00

Ответ: Львівський форум акваріумістів
 
Цитата:

Распространение подобной информации хоть и запрещено правилами данного форума, но все-же полезно (стоить пересмотреть правила). В любом случае будут развиваться те инф. ресурсы которые регулярно посещают и дополняют.
Любые правила имеют исключения. Я никогда не запрещал рекламировать ресурсы, цель которых не самоутверждение автора путем сбора чужой инфы без спроса, а развитие информационного сервиса для аквариумистов.

vadim_vadimovich 08.02.2008 19:27

Ответ: Львівський форум акваріумістів
 
Предлагаю собрать базу данных по Львовско- Польским спекулянтам !!! Народу интересней было бы, что предлагает Львов и языкового барьера не было. Когда заходишь к вам в магазины все говорят по украинскому, достаешь деньги все переходят на русский.

nature 08.02.2008 21:52

Відповідь: Ответ: Львівський форум акваріумістів
 
Цитата:

Сообщение от vadim_vadimovich (Сообщение 251487)
Предлагаю собрать базу данных по Львовско- Польским спекулянтам !!! Народу интересней было бы, что предлагает Львов и языкового барьера не было. Когда заходишь к вам в магазины все говорят по украинскому, достаешь деньги все переходят на русский.

Таке саме у нашого східного сусіда: самим газ потрібен, адже більш ніж половина території федерації негазифікована, в самих газовидобувних регіонах не всі селища мають газ, а як показала Европа купюри - танець живота демонструють, аби купили газ і дали грошей на "ножки Буша".

Гроші - великий визначник сутностей, у тому числі й людських...

Бізнесмен, продавець має знати багато мов, бо це збільшує можливість заробітку - нічого поганого в цьому нема. А от грабувати, вганяти у жебрацтво місцеве населення, яке спрадавна жило у газо-нафтоносних регіонах - то зовсім негуманно.

Нещодавно у Львові я бачив продавця - чоловік років 60-ти у зоомагазині біля ратуші. Що дивно - він взагалі української не розуміє. І нічого, на бідуючого не схожий.
Можливо це він так запопадливо з вами на радном нарєчіі говорив.

А от у Симферополі місцеві жителі на українську перед потенційними клієнами не переходять. Як глухонімі перед "бандьоравцамі" ковром стеляться, на мигах розмовляють, на пальцях ціну показують, думаючи, що ті їх "нарєчія" не розуміють, аби на квартиру стали.

Ви про необхідність переходу на мову співбесідника не сумуйте, дехто скоро на китайську змушений буде перейти, документи на ієрогліфах справить або вчитиме чеченську чи татарську, щоб у разі якщо зупинять - мати можливість пояснити "куда слєдует і с какой целью".

vadim_vadimovich 09.02.2008 10:58

Ответ: Львівський форум акваріумістів
 
Извините Украинского языка не знаю, приходиться писать на русском. Я не националист и не скинхад. Если серьезно всей Украине было бы интересно собрать информацию про Львовских поставщиков. Очень много товара и рыбы проходит через Вас, много рыбы Вы можете достать.

Охват Марьян 09.02.2008 15:58

Ответ: Львівський форум акваріумістів
 
Цитата:

Сообщение от vadim_vadimovich (Сообщение 251725)
Извините Украинского языка не знаю, приходиться писать на русском. Я не националист и не скинхад. Если серьезно всей Украине было бы интересно собрать информацию про Львовских поставщиков. Очень много товара и рыбы проходит через Вас, много рыбы Вы можете достать.

Цитата:

Предлагаю собрать базу данных по Львовско- Польским спекулянтам !!!
Чесно? Нема у Львові спекулянтів.
Товар 90% замовляють у Харкові і Одесі, Рибу 60% в Одесі. Решту риби вирощується в нас, З Польщі возить тільки Ігор (магазин "Сера") рідко і підзамовлення (малавійців і трошки комерційної рибки, ехінодоруси).

Охват Марьян 09.02.2008 16:06

Ответ: Львівський форум акваріумістів
 
Цитата:

Нещодавно у Львові я бачив продавця - чоловік років 60-ти у зоомагазині біля ратуші. Що дивно - він взагалі української не розуміє. І нічого, на бідуючого не схожий.
Він є директором цього зоомагазину понад 30 років і чудово розмовляє на українській мові.
Цитата:

Когда заходишь к вам в магазины все говорят по украинскому, достаешь деньги все переходят на русский.
Так Ви українські гроші витягуйте :)

RVV 09.02.2008 16:39

Ответ: Львівський форум акваріумістів
 
Цитата:

Сообщение от Охват Марьян (Сообщение 251837)
Чесно? Нема у Львові спекулянтів.
Товар 90% замовляють у Харкові і Одесі, Рибу 60% в Одесі. Решту риби вирощується в нас, З Польщі возить тільки Ігор (магазин "Сера") рідко і підзамовлення (малавійців і трошки комерційної рибки, ехінодоруси).

А чому не згадали Бодю і Андрія з краківського ? Андрій ще нічо - хоч розуміє що продає а Бодя барига-баригою. А магазин на південному ? теж з Польщі основна маса риби.

Але в основному всі возять "базовий набір" - ну продають так само.

Охват Марьян 09.02.2008 16:52

Ответ: Львівський форум акваріумістів
 
Цитата:

Сообщение от rvv (Сообщение 251852)
А чому не згадали Бодю і Андрія з краківського ? Андрій ще нічо - хоч розуміє що продає а Бодя барига-баригою. А магазин на південному ? теж з Польщі основна маса риби.

Але в основному всі возять "базовий набір" - ну продають так само.

Брати у Польщі були 1 раз в вкінці жовтня і 1 раз на поч. грудня. Привезли тільки "золотих" (відхід яких 50%) і трошки комерційної (пангасіус, акулій бала і т. п.) і польських ліків - ціна в яких ....
А на Південному хто возить з Польщі?

aides 09.02.2008 17:42

Відповідь: Львівський форум акваріумістів
 
Практично всі власники кіосків-магазинів: брати Андрій і Богдан, Руслан, Ігор, Богдан Лаба -- їздили в поляндію за рибкою. Наразі (місяця 2) ситуація на кордоні поганенька, і тому вони перестали так часто туди ганяти. Ігор має крім цього можливості замовити рибку у Чехії. Орест Веселівський їздив з Толіком за дискусятами. Імовірно через рік з'явиться норм дискус у Львові.

MSNc 09.02.2008 21:34

Ответ: Львівський форум акваріумістів
 
Та додайте проблеми з візами. Польща вже в шенгені. А 35 євро за одноразову візу це вже не так просто. А багаторазові не відкривають толком поки що. Спростять оформлення віз стане легше. Сам сьогодні з Андрієм говорив. А з іншої сторони чому всі хто розводить будь-яку рибу не може про себе сказати десь на форумі і простіше буде жити всім і покупцям і продавцям. Майже у кожній вітці "Ауу шукаю тето тето...".

Марусёна 10.02.2008 10:36

Ответ: Львівський форум акваріумістів
 
Цитата:

Сообщение от MSNc (Сообщение 251982)
А з іншої сторони чому всі хто розводить будь-яку рибу не може про себе сказати десь на форумі і простіше буде жити всім і покупцям і продавцям. Майже у кожній вітці "Ауу шукаю тето тето...".

Я тоже так думала - отчего бы не собрать инфу по разводчикам? Так вот 99% одесских разводчиков не сидят в интернете. Да, они знают о форуме, но общаются-встречаются они на базаре.

Охват Марьян 10.02.2008 12:32

Ответ: Львівський форум акваріумістів
 
Багатьом із розводчиків я говорив про такий проект, більшість з радістю спийняла такий хід (так як на "Краківському"більшість вже не може торгувати із-за політики ринку) і обіцяла надати інформацію але на новорічні свята є, так званий, пік продаж і багато хто не тільки розводить рибу а й клеїть акваріуми, тому думаю скоріш за все інформація буде десь в кінці лютого. Є кілька фірм які не дозволили подавати їх інформацію тому їх нема в розділі Аквамагазини регіону.

elmont 10.02.2008 17:41

Ответ: Львівський форум акваріумістів
 
Не треба засуджувати Львівський форум акваріумістів, що він трохи копіює цей форум навпаки треба підтримати ідею автора! Ви скажіть а скільки в Україні акваріумних форумів, мало, їх можна порахувати на пальцях (я знаю лише 3 форуми), а в Росії їх дуже багато і всі практично однакові.

keepo 11.02.2008 10:45

Відповідь: Ответ: Відповідь: Львівський форум акваріумістів
 
Цитата:

Сообщение от Охват Марьян (Сообщение 251383)
Якщо Ви дозволите то інформація залишиться і поставлю посилання на Вашу тему, якщо ні - то видалю.
Прошу вибачити за непорозуміння.

без проблем, просто ссилки на джерела інформації залишайте.


Текущее время: 09:11. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
(с)Бешлега Олександр Анатолійович, 2002-2024. Використання матеріалів сайту без посилання на джерело заборонено.
Дякуємо за ліцензійну версію форума компанію Барбус, представника торгової марки Sera в Україні.